Úvod > ŠD > ŠD - Aktuality > Hodnocení roční družinové hry Mimoni v ŠD

Hodnocení roční družinové hry Mimoni v ŠD

Po celý školní rok probíhala v 2. oddělení školní družiny hra s názvem Mimoni v ŠD. V průběhu této hry, měly děti možnost při různých aktivitách získávat razítka do svých deníčků. Některé děti se zapojily více, jiné méně. Velkou roli hrálo také to, kdo v družině trávil dostatek času, ale i přesto se každý jednotlivec mohl samostatně rozhodnout, zda se bude snažit razítka sbírat nebo naopak.

Musím říct, že pro většinu dětí byly razítka hnacím motorem a opravdu se snažily sbírat kdykoli jen byla možnost. Mimo razítka se mohly děti pokusit získat MIMONĚ za něco MIMOřádného nebo také usilovat o titul „Krále týdne“ popřípadě „Aktovkáře“ u čehož byla jistota velkého přínosu razítek s odměnou.

V pátek 2.6. u nás v oddělení proběhlo slavnostní vyhodnocení celoročního snažení z kterého vzešli tři výherci a spousty dalších oceněných právě za získání MIMONĚ. K oslavě samozřejmě patří také dort. Sladkou tečku na závěr si užily všechny děti a my za ni musíme poděkovat jedné velmi ochotné mamince chlapce ze 4. třídy. Byl vynikající a děti si s chutí přidávaly.

Oslava blížícího se konce školního roku byla také takovou malou rozlučkou. Děti z 2. třídy budou navždy dětmi s kterými jsem zde začínala a které teď opouštím. Ačkoli začátky byly náročné a chvíli trvalo než jsme se na sebe naladili, jsem šťastná, že jsem tady mohla být právě s Vámi. A taky jsem pyšná na to, jaká skvělá parta se z vás stala. Udržte si to, co nejdéle to půjde. Je to vzácné!

Hodnocení roční družinové hry Mimoni v ŠD