Úvod > > ZŠ - Aktuality > Automat Happysnack v naší škole

Automat Happysnack v naší škole

Projekt Happysnack zajišťuje dodávku výrobků zdravé výživy do škol prostřednictvím chladících výdejních automatů. Garanty tohoto projektu jsou profesionální nutriční terapeutky Poradenského centra Výživa dětí, které pečlivě kontrolují a hodnotí vhodnost nabízeného sortimentu. Pouze výrobky, které splňují přísná kritéria a jsou vhodná na dopolední svačinku dětí školního věku dostanou „zelenou“.

Jak by měla vypadat vyvážená svačina pro Vaše děti a proč je tak důležitá si můžete přečíst zde: www.happysnack.cz/vyzivovy-poradce/svaciny-do-skoly

Výhodou automatu je také používání bezhotovostních předplacených karet, kterými se zamezuje riziku nevhodné útraty hotovosti dětmi, rodiče tak mají kontrolu nad volbou výběru výrobků z automatu.

Vice o školním automatu Happysnack se můžete dozvědět zde: www.happysnack.cz