Úvod > > ZŠ - Aktuality > Sokolský den

Sokolský den

TJ Sokol Poruba pořádá každoročně Sokolský den. Jeho cílem je seznámit děti z okolních škol a školek a také širokou veřejnost se sporty a sportovními oddíly Sokola Poruba.
Dne 13. 9. se Sokolského dne zúčastnili žáci 3.-5. ročníku naší školy. Ze školy do Staré Poruby jsme se vypravili pěšky přes Lesopark. Pořadatelé akce měli všechno výborně zorganizované. Žáci se rozdělili na jednotlivá stanoviště, která byla umístěna v obou tělocvičnách Sokolovny a také na venkovním hřišti.
Vyzkoušeli si házenou, volejbal, hokejbal, prošli si opičí dráhou i cvičením s mažoretkami.
Pokud vaše děti některý ze sportů zaujal, neváhejte kontaktovat TJ Sokol Poruba.
S jednatelkou TJ Sokol Poruba a zároveň trenérkou házené paní Petrou Vavříkovou jsme se domluvili, že sportovní dopoledne ještě připraví pro žáky 1. a 2. ročníku a že nás také navštíví v hodinách tělesné výchovy na naší škole.

Petra Hrušková