Úvod > > ZŠ - Aktuality > Výsledky výtvarné soutěže - "Vláčky, vlaky a mašinky..."

Výsledky výtvarné soutěže - "Vláčky, vlaky a mašinky..."

Žáci naší školy se pravidelně účastní výtvarných soutěží, které pořádá naše škola nebo jiné organizace. Poslední výtvarnou soutěž vyhlásilo Středisko volného času v Ostravě-Zábřehu na téma: Vláčky, vlaky, mašinky...

Vyučující i žáky toto téma zaujalo. V hodinách výtvarné výchovy vytvořili mnoho výtvarných děl různých technik. Třídní učitelé dostali za úkol vybrat tři nejlepší práce z každé třídy.

28.2.2024 proběhlo školní kolo této výtvarné soutěže. A věřte, že to bylo hodně těžké vybrat pouze tři výtvarné práce, které byly oceněny diplomem a drobnou odměnou. Soutěžilo se ve dvou kategoriích. A jak to všechno dopadlo?

V 1. kategorii se umístili                                          Ve 2. kategorii se umístili

na 1. místě Alexandr Š. ze 2.A                                na 1. místě Andrea Z. z 5.A

na 2. místě Hynek S. ze 2.A                                    na 2. místě Nela Š. ze 3.A

na 3. místě Alice M. z 1.a                                         na 3. místě Kryštof K. ze 3.A

Všem výhercům gratulujeme!!! A přejeme aby i v dalším kole se jejich výtvarné práce umístily na pěkných místech.