Hurá, Karneval!

 

Hurá, Karneval!

V sobotu 9. 3. 2019 v 15:00 hodin to vypuklo!

Celá sláva začala pár minut po 15 hodině, kdy jsme se ujistili, že všichni, kdo se s námi chtěl bavit, dorazili. Přišlo mnoho rodičů, prarodičů a hlavně dětí, teda ne tak úplně. Přišlo mnoho princezen, supermanů, spidermanů, andělů, hasičů, různých zvířátek a dalších pohádkových, čí nepohádkových postaviček. Děti měly masky opravdu nápadité, hodně maminek si udělalo čas a masky vyrobily s dětmi vlastnoručně, byly nádherné  🙂

Zábava, kterou vytvořily a celou dobu vedly učitelky naší MŠ, byla rozmanitá a myslím si, že se všem líbila. Děti se svými blízkými si užily nejen tance a soutěžení, ale bylo pro všechny přichystáno bohaté občerstvení, se kterým nám pomohly dámy z naší školní kuchyně.

Vyvrcholením celého hravého odpoledne byla bohatá tombola.

Chtěla bych poděkovat všem rodičům, kteří nám pomohli při chystání      a úklidu tělocvičny a taky všem rodičům, kteří nám přispěli jak finančně, tak dary do tomboly. DĚKUJEME!!!

Už se těšíme na příští rok!

 

Monika Matuszková