Úvod > > ZŠ - Aktuality

ZŠ - Aktuality

Štítky:

Turnaj ve vybíjené

16. 11. proběhl v základní škole v Dolní Lhotě turnaj mezi čtyřmi školami ve vybíjené. Utkaly se mezi sebou školy:

Publikováno 24. 8. 2023 22:25

Taneční kroužek

Náš taneční kroužek má 19 členů. Do tanečního kroužku chodí děvčata od první do páté třídy. Tančíme každý čtvrtek ve školní tělocvičně. Taneční kroužek zahrnuje prvky různých druhů tance (zumba, disco dance, hip hop, street dance balet, jazz dance).

Publikováno 24. 8. 2023 22:24

,,Snad se strom zas rozsvítí…“

,,Snad se strom zas rozsvítí…“ To je nejen část vánoční písně, kterou nacvičují žáci ZŠ na tradiční Setkání u Vánočního stromu, ale je to hlavně přání nejen všech dětí, ale také nás dospělých.

Publikováno 24. 8. 2023 22:21

Drakiáda

Publikováno 24. 8. 2023 22:17

Anglické knihy pro děti U Renči

Publikováno 24. 8. 2023 22:16

Návštěva budovy integrovaného záchranného systému v Ostravě

Žáci 5. třídy měli možnost prohlédnout si budovu a zařízení integrovaného záchranného systému, tedy pracoviště hasičů, policie a záchranného sboru. Děkuji pane Hankemu, který nám práci hasičů a záchranářů takto přiblížil. Pod fotografiemi uvádím příspěvky páťáků.

Publikováno 24. 8. 2023 22:14

Naše obec

Minulý týden mezi nás zavítal pan Milan Julínek a pan Vladimír Bárta. Velmi krásně, zasvěceně a nadšeně nám vyprávěli o naší obci. Dozvěděli jsme se mnoho o historii obce i o jejích zajímavých místech. Nejvíce času jsme asi věnovali povídání o škole.

Publikováno 24. 8. 2023 22:09

Detektivové – beseda s paní knihovnicí

Ve čtvrtek nás ve škole navštívila paní knihovnice Kateřina Hurníková. Pro třeťáky si připravila lekci, ve které nám představila knihu Zuzany Pospíšilové – Detektivové.

Publikováno 24. 8. 2023 20:36

Automat Happysnack v naší škole

Projekt Happysnack zajišťuje dodávku výrobků zdravé výživy do škol prostřednictvím chladících výdejních automatů. Garanty tohoto projektu jsou profesionální nutriční terapeutky Poradenského centra Výživa dětí, které pečlivě kontrolují a hodnotí vhodnost nabízeného sortimentu.

Publikováno 24. 8. 2023 20:35

Čteme dětem

I v letošním školním roce chceme vést naše děti k lásce ke knihám a čtenému slovu. Pravidelným předčítáním učit děti jazyku, myšlení, obohacovat jejich paměť, obrazotvornost, posilovat všeobecné vědomosti, zlepšovat soustředění a pokládat tak základy pro budoucí vlastní návyk čtení.

Publikováno 24. 8. 2023 20:34