Úvod > ŠD > ŠD - Aktuality > Naše družina

Naše družina

Vítáme vás v naší školní družině, jejíž hlavním cílem je umožnit dětem po jejich vyučování relaxaci a duševní odpočinek.
V družince se snažíme o rozvoj dovedností, podporujeme zájmové aktivit dětí, upevňování vzájemných kamarádských vztahů, sebeobslužných činností a samostatnosti. Naším zájmem je, aby se v družině děti cítily bezpečně, v klidu a v pohodě.
Snažíme se dětem v každém novém školním roce pořizovat v jednotlivých odděleních školní družiny nové stolní hry, stavebnice a hračky. Máme zájem, aby program v družince byl pestrý, pro děti zajímavý a zábavný. Děti mají možnost výběru zda se té, či oné aktivity zúčastní. Pravidelně pro děti pořádáme velikonoční, vánoční dílny, rozličné sportovní a zábavné akce a naučné besedy.
Každé oddělení má svoji celodružinovou soutěž , ve které hodnotíme nejen znalosti a dovednosti dětí, ale i jejich snahu, nápady a aktivity.