Drakiáda

Přišel podzim a s ním již tradiční Drakiáda. Letos nám počasí opravdu přálo, sluníčko nádherně hřálo a vítr byl příznivý, foukal a draci se nám tak mohli předvést v plné kráse.

Přišlo hodně dětí se svými rodiči a prarodiči, kteří se, aspoň na chvilku, vrátili do svých mladších let a všichni si to moc užili. Všechny skvělé buchty se snědly, výborný čajíček se vypil, rozdaly se ceny v soutěžích – „O nejvyšší vzlet“, „O nejhezčího koupeného draka“ a „O nejhezčího vyrobeného draka“ a můžeme se těšit na další ročník Drakiády.

Velikánské „DĚKUJEME“ patří paní Ulmové, které patří louka, kde draci létali (a nejen oni). V dnešní době není jednoduché zajistit místo, kde tuto povedenou a velmi oblíbenou akci můžeme uspořádat.

Věříme, že i příští rok bude již tradiční „Drakiáda“ tak povedená jako letos.

Podívejte se, jak to krásně létalo!

Marie Šupalová