Loučení s předškoláky….

„Z maličkého miminka se vyklube človíček, který je hravý, chce poznávat a objevovat nepoznané a naučit se spoustě věcí ze světa kolem sebe.  Z neohrabaného, leckdy ufňukaného koťátka (to je třída našich nejmenších) vyroste nakonec samostatný správný kluk či holka. Strávili jsme s nimi předškolní čas plný her, učení, poznávání, vyrábění, radostí, přátelství, někdy i malého hašteření, ale hlavně osobních pokroků dětí. Přáli bychom si, aby jim zůstal jejich zájem o vše, co se kolem nich děje a hlavně, aby měli štěstí na opravdové kamarády, bez kterých to v životě nejde…“

 

Již tradiční loučení s předškoláky se letos konalo 18.6 2020 v sále MŠ. Po schůzce rodičů s paní ředitelkou L. Skýbovou a p. učitelkou H. Seibertovou započala slavnostní odpoledne dojemným proslovem vedoucí učitelka M. Kudelová. Předškolní děti ve žlutých tričkách s šerpou nastoupily za zvuku fanfáry k slavnostnímu pasování. Po slavnostním slibu a písni je p. ředitelka Lenka Skýbová a p. učitelka Hana Seibertová přivítaly do řad školáků. Děti si od p. učitelek z MŠ převzaly pamětní listy, svá portfolia a malý dáreček. Po malé hostině jsme se s dětmi rozloučili.

Budoucím školákům přejeme láskyplné vzpomínky na naší MŠ a mnoho zdaru na jejich nové životní etapě…

Silvie Gregorová