Úvod > ŠD > ŠD - Aktuality

ŠD - Aktuality

Štítky:

Namaž si mě na chleba

V měsíci dubnu jsme si s dětmi napříč všemi odděleními školní družiny uspořádali projektový den o zdravé výživě s názvem “Namaž si mě na chleba”.

Autor: Petra Buchtová Publikováno 29. 4. 2024 18:06

Ranní družina

Často píšeme na školní web o akcích školní družiny, ale opomínáme na činnosti v ranní školní družině. Ranní školní družina začíná svou činnost v 6:00. Nezřídka už některé děti zvoní na družinu ještě před šestou ráno. To se děti zpravidla vidí i s panem školníkem, který je nedílnou součástí ranní družky.

Autor: Dagmar Kantorová Publikováno 4. 4. 2024 14:57

Jarní tvoření

S příchodem prvního jarního měsíce, a s ním spojenými oslavami Velikonoc, ani naše školní družina nemeškala a s velkým nadšením jsme se vrhli na jarní velikonoční tvoření.

Autor: Petra Buchtová Publikováno 25. 3. 2024 21:51

Valentýn je za dveřmi

Den svatého Valentýna se slaví po celém světě 14. února jako svátek zamilovaných. K tomuto dni  se váže celá řada zvyků. Jedná se především o darování valentýnských přáníček těm, které máme rádi, nebo uzamykání tzv. zámečků lásky.

Autor: Petra Buchtová Publikováno 11. 2. 2024 16:21

Ohlédnutí za vánočními svátky a den Tří králů

Vánoční prázdniny skončily, ale my jsme se  k nim ve školní družině ještě naposledy vrátili. Povídali jsme si o tom, kdo, kde a jak vánoční prázdniny a svátky prožil, jaký měl nejkrásnější zážitek a co mu udělalo největší radost. Kdo chtěl, svěřil se  i s tím, jaké dostal vánoční dárky.

Autor: Petra Buchtová Publikováno 15. 1. 2024 18:26

Vánoční tvoření - dílničky

Datum konání: 13. 12. 2023

Rok se s rokem sešel a máme v naší družce opět vánoční dílny, vánoční tvoření.

Autor: Dagmar Kantorová - vychovatelka ŠD Publikováno 15. 12. 2023 10:20

Zimní radovánky ve školní družině

Hurá!!! Hurá!!! Konečně přišla paní Zima v celé své kráse.

Autor: Petra Buchtová Publikováno 6. 12. 2023 10:31

S jablkem a o jablku

V měsíci říjnu jsme si s dětmi napříč všemi odděleními školní družiny uspořádali projektový jablkový  týden.

Autor: Petra Buchtová Publikováno 29. 10. 2023 23:49