Úvod > ŠD > ŠD - Aktuality

ŠD - Aktuality

Štítky:

Mobilní planetárium ve školní družině

V družině si nejen hrajeme, zpíváme, tančíme a bavíme se, ale sem tam se i zábavnou formou vzděláváme. V úterý 7. února se nám povedlo podívat se do vesmíru přímo z naší tělocvičny. Zažili jsme výjimečný a netradiční způsob vzdělávání a to díky sférické projekci kupoli planetária.

Publikováno 24. 8. 2023 21:03

Když jsem byl/a malé miminko,….

tak jsem ve dne spal/a a v noci plakal/a. Když jsem byl/a malé miminko, tak jsem se pořád usmíval/a. Když jsem byl/a malé miminko, tak spánek byl pro mě ztráta času.

Publikováno 24. 8. 2023 21:02

Zimní olympiáda

Ve školní družině jsme dne 25.1. uspořádaly pro děti Zimní olympijské hry. Sníh nám sice nenapadl, ale poradili jsme si i za sucha v tělocvičně. V každém oddělení předcházelo sportovnímu odpoledni krátké povídaní o symbolech Olympijských her a o sportech, které mohou při této události vidět.

Publikováno 24. 8. 2023 21:01

Prosinec v družině

Začátek prosince se rozezněl vánoční atmosférou z proběhlého rozsvícení vánočního stromu. Družinu jsme si ozdobili obrázky inspirované příchodem Čerta, Mikuláše a Anděla.

Publikováno 24. 8. 2023 20:59

Na co jsme úplně zapomněli..

Úplně jsme zapomněli!!  Družinová halloweenská stezka odvahy.

Publikováno 24. 8. 2023 20:58

Kouzelnická show v ŠD

Čáry máry, čáry fuk,ať jsi holka nebo kluk,Naučím tě kouzla, triky,ententýky, dva špalíky,z kapsy tahat kapesníky.

Publikováno 24. 8. 2023 20:57

Když spadne listí…školní družina to jistí

Podzim jak se patří. Sluníčko svítí, všude plno spadaného listí, utopilo se v něm hřiště i zahrada…jupííí to je paráda! Ve čtvrtek 13.10. jsme se s dětmi v družině inspirovali nejen podzimními barvami, ale hlavně spadaným listím, které bylo všude kolem nás.

Publikováno 24. 8. 2023 20:55

Beseda o myslivosti

V rámci vyhlášení soutěže s kaštany, jsme se na začátku října rozhodly oslovit paní myslivkyni Mgr. Ladislavu Zedkovou z Mysliveckého spolku Ostrava, aby dětem přiblížila, co se s nasbíranými kaštany děje a jak potřebné jsou.

Publikováno 24. 8. 2023 20:54

Družinová olympiáda „HOP NEBO TROP“

Na konci měsíce září jsme pro děti, které navštěvují školní družinu uspořádali sportovní odpoledne s názvem HOP NEBO TROP. Děti se rozdělily do družstev podle toho, jakou barvu kartičky si vylosovaly.

Publikováno 24. 8. 2023 20:53

Září ve školní družině

Začátek nového školního roku jsme všichni oslavili pohromadě v tělocvičně, kde se nám představili naši noví kamarádi z 1. tříd.

Publikováno 24. 8. 2023 20:52