Úvod > > MŠ - Aktuality > Chystáme se na Vánoce

Chystáme se na Vánoce

Adventní čas je čas příprav na Vánoce. Ve školce jsme se do příprav pustili s radostí. Postupně si zdobíme třídy. Učíme se zpívat koledy. A nemohli jsme zapomenout na cukroví. Školku tento týden postupně provoněla vůně lineckého a perníčků.

Děti se naučily z čeho a jak připravit těsto. Vyzkoušely si těsto vyválet a vykrajovat. Samozřejmě se učily pracovat čistě a dle instrukcí. Pečení děti moc bavilo a věřím, že pomůžou s pečením také doma mamince.

Nezapomněli jsme ani na to, že adventní čas má být poklidný a radostný. Jak udělat dětem větší radost, než trávit čas s maminkou nebo tatínkem. Připravili jsme proto odpolední tvořivou dílnu, kde mohly děti se svými rodiči společně tvořit vánoční ozdoby. Některé pro školku, jiné domů. Máme tak po tomto týdnu vyzdobenou nejen naší MŠ, ale také Vaše domovy.