Úvod > > MŠ - Aktuality > Hody, hody, doprovody

Hody, hody, doprovody

Ve čtvrtek 30. března se jarně vyzdobená mateřská škola zaplnila rodiči a sourozenci našich dětí. Konala se, v letošním roce již podruhé, pracovní dílna s rodiči, tentokrát pod názvem „Hody, hody, doprovody“. Tvořilo se na velikonoční téma. Pletly se karabáče z vrbových proutků, vyráběly se velikonoční věnečky, kuřátka, zajíčci i beránci.

Některé děti, zvláště ty nejmenší, využily akci k i tomu, aby si v mateřské škole společně s rodiči pohrály, a tak se jim ani nechtělo odejít.

Děkujeme všem za účast na této akci, přejeme veselé Velikonoce a těšíme se na další společná setkání.

Ve velikonočním tvoření s dětmi budeme pokračovat i v tomto týdnu, kdy nás také čeká hledání velikonočního překvapení.

Mgr. Mirka Jahodová

Hody, hody, doprovody