Úvod > ŠD > ŠD - Aktuality > Pečeníčko pečení, v družině to zavoní

Pečeníčko pečení, v družině to zavoní

Ve středu 23.1.2024 se děti ze 3. oddělení pustily do pečení banánových muffinů. Paní vychovatelka nakoupila ingredience a děti se mohly pustit do práce. Malí kuchaři a kuchařky nejdříve oloupali banány, poté přidali cukr, vejce a pořádně promíchali. Potom už následovaly ostatní suroviny jako olej, mouka a prášek do pečiva. Malí pomocníčci nalili těsto do připravených formiček a šup s nimi na plech do trouby. Příprava jim šla od ruky a nám všem se sbíhaly sliny při čekání na finální pochoutku, protože vůně to byla neodolatelná. Nakonec jsme se dočkali a dle plných bříšek a prázdných formiček jsme se shodli na tom, že se pečení povedlo. Již teď se těšíme na další pečení. A co to bude? Nechte se překvapit ????