Úvod > > ZŠ - Aktuality > Výuka plavání

Výuka plavání

V druhém pololetí školního roku absolvují žáci druhé a třetí třídy v rámci tělesné výchovy výuku plavání.

Po zkušenostech letošních páťáků, kteří absolvovali plavecký výcvik v loňském roce  v Kravařích, udělala naše škola po mnoha letech změnu. Porubskou Sarezu jsme vyměnili za plaveckou školu Šupinka.

Výuka probíhá v příjemném prostředí bazénu v Kravařích.  Zatím máme za sebou první lekci, ale všechny děti jsou nadšené. Celý prostor bazénu máme 90 minut pro sebe. Během první lekce jsme se zvládli všichni rozdělit do skupin. Výuka probíhá ve velmi příjemné přátelské atmosféře. Během výuky jsme vyzkoušeli všechny části, které bazén nabízí. Plavali jsme v plaveckých drahách, vyzkoušeli jsme si divokou řeku, doplavali do solné jeskyně a jezdili jsme také na tobogánu.

Během první lekce děti zažili spoustu zábavy. Vypadá to, že změna plavecké školy byla velmi dobrou volbou.

Výuka plavání