Úvod > > ZŠ - Aktuality > Zahájení školního roku 2023/2024

Zahájení školního roku 2023/2024

Vážení rodiče, milé děti,

v pondělí 4. 9. 2023 nám začíná nový školní rok. Slavnostní zahájení pro všechny žáky ZŠ Vřesina proběhne v tělocvičně, kde přivítáme naše nové prvňáčky i s jejich rodiči. Po slavnostním uvítání odchází žáci 2. – 5. ročníku s třídními učiteli do svých kmenových tříd, kde po 1. vyučovací hodině v 8:45 hodin končí a odchází domů nebo do školní družiny.

Děti z 1. tříd se vrátí s paní učitelkou do své třídy. Po krátkém seznámení odchází děti do školní družiny. Pro rodiče bude následovat krátká informační třídní schůzka  s třídní učitelkou, vychovatelkou ŠD a vedoucí školní jídelny. Po skončení třídní schůzky si rodiče vyzvedávají své dítě ve školní družině v 1. oddělení.

Školní družina funguje od 4. září bez omezení podle běžných pravidel. Ranní družina od 6 hodin do 7:30,  odpolední pak v pondělí 4. 9. od 8:45 hod. do 16:30 hod.

Žáci se ve svých třídách dozví organizační pokyny k výuce v prvním školním týdnu.

Oběd se v pondělí vydává od 11 hodin.

Na všechny se moc těšíme a přejeme žákům úspěšný školní rok.