Úvod > > MŠ - Aktuality > Den pro kamaráda

Den pro kamaráda

Každý z nás má někdy narozeniny. Je to den, který je pro nás výjimečný a na který se těšíme. Naši blízcí se nám snaží udělat tento den krásný. Připraví nám nějaké dobrůtky, popřejí nám a obdarují nás.

A ani v naší mateřské škole tomu není jinak. Snažíme se, aby narozeninový den, byl pro kamaráda moc pěkný.

Ten, kdo slaví narozeniny, si může do školky přinést svou fotografii. Tu vystavíme, abychom všichni věděli, který kamarád slaví. Vybrat si ten den hru, být první v řadě při procházce, atd. – to jsou maličkosti, které dělají narozeninový den tím nej.

Hlavní oslava ovšem začíná písničkou, kterou všichni společně kamarádovi zazpíváme. Poté následuje přání od všech dětí a paní učitelek s podáním ruky a úsměvem. To vše je završeno nějakou malou sladkostí, kterou pro nás oslavenec přichystal. A ještě jedna velká věc čeká kamarády, kteří oslaví 4 roky. Dostanou totiž u oběda místo lžíce již celý příbor. A to je opravdu něco!

Těšíme se na všechny narozeninové dny našich kamarádů.

Jana Zavadilová

Den pro kamaráda