Úvod > > MŠ - Aktuality > Maškarní ples pro děti

Maškarní ples pro děti

Poslední únorovou sobotu bylo v tělocvičně základní školy nezvyklé rušno. Nekonaly se zde žádné sportovní závody, ale maškarní ples pro děti, který pořádala mateřská škola.

Tomuto karnevalovému veselí předcházely ve školce celotýdenní přípravy. S dětmi jsme malovali, stříhali a lepili klauny. Vyráběli různé dekorace, kterými jsme vyzdobili tělocvičnu.

Na další přípravě prostředí se podíleli i tatínkové, kteří nám pomohli připravit stoly a lavice k posezení.

Prostředí nazdobeno, občerstvení připraveno, hudební produkce prostřednictvím pana Martina Návrata zajištěna a tanečnímu veselí nic nebránilo. Na tanečním parketu se nám představily děti v různých kostýmech a maskách. Z jejich výrazů na tváři jsme mohli vyčíst, jak si maškarní ples užívají. Oceňujeme, že i rodiče se aktivně zapojili do tanečního reje.

Ke každému plesu patří i tombola, tak tomu bylo i tady. Někdo vyhrál několik cen, někdo nevyhrál cenu žádnou. Přesto i ty děti, které nic nevyhrály neodcházely domů s prázdnou. Pro tyto případy jsme pro ně připravili ceny útěchy = malou drobnou hračku.

Věříme, že toto odpoledne si všichni příjemně užili a budeme se těšit na další podobné setkání.

Ještě jednou děkujeme všem rodičům, kteří nám pomohli s organizací tohoto maškarního plesu. Děkujeme panu Martinovi Návratovi za profesionální ozvučení celé taneční akce.