Úvod > > MŠ - Aktuality > Návštěva předškolních dětí v základní škole

Návštěva předškolních dětí v základní škole

Zápis do základní školy je sice až v dubnu, ale aby předškolní děti lépe poznaly prostředí školy, vypravili jsme se s  nimi dnes na návštěvu do prvních tříd.

Děti ze třídy Berušky navštívily 1.B třídu a děti ze třídy Kuřátka navštívily 1.A třídu.

V obou třídách panovala příjemná atmosféra.  Předškoláci byli aktivně zapojeni do procesu vyučování, v jehož průběhu nám školáci ukázali, jak už umí číst a psát, ale hlavně spolupracovat při učení.

Vyučovací hodina uběhla jako voda a ani se nám ještě ze školy nechtělo. Školáci se však již těšili na zaslouženou přestávku a tak jsme jim poděkovali, rozloučili  se s nimi i jejich  učitelkami a ještě se trochu porozhlédli po budově školy.

Ve škole se dětem moc líbilo a už teď se těší, až i z nich budou  opravdoví školáci.

Marcela Kudelová

Návštěva předškolních dětí v základní škole