Úvod > > MŠ - Aktuality > Schůzka pro rodiče předškolních dětí na téma „Školní zralost, školní připravenost a zápis

Ve čtvrtek 26.ledna 2023 v 15.00 hod se v budově mateřské školy uskuteční schůzka a beseda s rodiči na téma „Školní zralost, školní připravenost a zápis do 1. třídy ZŠ ve Vřesině.“

Na tuto schůzku zveme všechny rodiče předškolních dětí, které se dle platného školského zákona mají v tomto školním roce dostavit k zápisu do ZŠ.
Ředitelka školy Mgr. Lenka Skýbová bude přítomné rodiče  informovat o termínu a formě zápisu do základní školy ve Vřesině.

Pracovnice PPP v Porubě, Mgr. Kateřina Kaletová, bude informovat o školní zralosti a odpoví i na případné dotazy týkající se školní připravenosti a odkladu školní docházky.

Marcela Kudelová